Menu

Predám pozemok alebo vymením za pozemok pri Dunaji medzi Bratislavou a Šamorínom (resp.Medveďovom) pozemok je určený na stavbu chaty v oblasti osady MAGURKA pod hrebeňom Nízkych Tatier (Partizánska Lupča, okr. Liptovský Mikuláš) .Pozemok má výmeru 624 m2, v oblasti chatovej časti Magurky. Dostupnosť od z Liptovskej strany od diaľnice cez Partizánsku Ľupču alebo cez Liptovskú Lúžnu od Donovalov. Viac cez Email:jurajsxp@gmail.com

Nachádza sa v osade kde sa tu rozširuje nová výstavba a obec začlenila pozemky do územného plánu na výstavbu.

Zásobovanie vodou je individuálne z vlastných studní, kanalizácia – individuálne ČOV.

V tejto časti obce 50 m od pozemku je elektrina, vedľa pozemku susedia s rekreačnou chatou, drevenicou.

Cena: 56€/m2

  pozemok určený na stavbu   chaty v oblasti osady   MAGURKA

Bezplatné pridanie inzerátu !

Pošlite text inzerátu a foto na email. kontakt@jaroveckerameno.sk . Inzerovať môžete predaj a záujem o nákup hausbótov , a všetkého okolo vody , ponuku prác atď.

PREDÁM

Ponúkam na predaj Hausbót v Jaroveckom ramene Dunaja . Hausbót je vybavený kvalitnou kuchyňou so spotrebičmi, obývačkou s krbom a s priamym vstupom na terasu, spálňou s balkónom, kúpeľňou s masážnym sprchovým kútom. Hausbót má ,alarm, bojler, 2xklimatizáciu, LCD TV , laminátové podlahy, šatníkovú skriňu, práčku.Vonkajšie sedenie s možnosťou uzatvorenia plastovou zástenou.Ponúka rekreáciu v prírode, Miesto ukotvenia len 1 km od okraja Petržalky .Cena nehnuteľnosti: dohodou info na e-mail :

michalvarsanyi@yahoo.comhausbot_MVxweb2.jpg

magurka